Tu comunidad de inicio:
(Todas las comunidades) [Seleccionar otra]
Selecciona una:

Tutorial de iCompeticion -  -> Crea y gestiona tu propio torneo <- 
Aficionados » Cuarta Catalana » Catalunya » G7 » Calendario

El subcampió amb la millor classificació (coeficient) d’entre els 17 grups de la provincia de Barcelona------Els altres 16 equips faran Play-Off per pujar i els 8 guanyadors PUJARAN A 3ª CATALANA

Calendario del torneo
Jornada 1
20/09 Cabrera Anoia CE 2 - 2 Capellades CF
21/09 Vilanova Cami CF 0 - 1 Pª Ma .Tossa Montbui CF
21/09 Masquefa FC 4 - 0 Jorba UD
20/09 Rebrot UD 3 - 3 La Llacuna CF
21/09 Tous UE 5 - 0 La Paz CF
20/09 San Mauro UD "B" 0 - 2 Hostalets Pierola CF
21/09 Fatima FC 0 - 2 La Pobla Claramunt CF
05/12 La Torre Claramunt UE 2 - 9 Ateneu P B Igualadí SEF
Jornada 2
27/09 Capellades CF 4 - 0 La Torre Claramunt UE
27/09 Pª Ma .Tossa Montbui CF 6 - 0 Cabrera Anoia CE
27/09 Jorba UD 5 - 3 Vilanova Cami CF
28/09 La Llacuna CF 0 - 3 Masquefa FC
27/09 La Paz CF 0 - 3 Rebrot UD
27/09 Hostalets Pierola CF 0 - 0 Tous UE
28/09 La Pobla Claramunt CF 1 - 0 San Mauro UD "B"
27/09 Ateneu P B Igualadí SEF 1 - 2 Fatima FC
Jornada 3
04/10 Capellades CF 0 - 4 Pª Ma .Tossa Montbui CF
04/10 Cabrera Anoia CE 0 - 3 Jorba UD
05/10 Vilanova Cami CF 2 - 0 La Llacuna CF
05/10 Masquefa FC 11 - 0 La Paz CF
04/10 Rebrot UD 0 - 3 Hostalets Pierola CF
05/10 Tous UE 2 - 4 La Pobla Claramunt CF
04/10 San Mauro UD "B" 2 - 3 Ateneu P B Igualadí SEF
04/10 La Torre Claramunt UE 0 - 5 Fatima FC
Jornada 4
11/10 Pª Ma .Tossa Montbui CF 9 - 0 La Torre Claramunt UE
12/10 Jorba UD 2 - 2 Capellades CF
12/10 La Llacuna CF 3 - 3 Cabrera Anoia CE
15/10 La Paz CF 5 - 3 Vilanova Cami CF
11/10 Hostalets Pierola CF 1 - 1 Masquefa FC
12/10 La Pobla Claramunt CF 9 - 3 Rebrot UD
11/10 Ateneu P B Igualadí SEF 3 - 0 Tous UE
12/10 Fatima FC 2 - 0 San Mauro UD "B"
Jornada 5
18/10 Pª Ma .Tossa Montbui CF 0 - 0 Jorba UD
18/10 Capellades CF 2 - 2 La Llacuna CF
18/10 Cabrera Anoia CE 3 - 2 La Paz CF
19/10 Vilanova Cami CF 1 - 3 Hostalets Pierola CF
19/10 Masquefa FC 1 - 0 La Pobla Claramunt CF
17/12 Rebrot UD 1 - 2 Ateneu P B Igualadí SEF
19/10 Tous UE 0 - 3 Fatima FC
18/10 La Torre Claramunt UE 0 - 7 San Mauro UD "B"
Jornada 6
25/10 La Paz CF 0 - 2 Capellades CF
26/10 Hostalets Pierola CF 4 - 0 Cabrera Anoia CE
26/10 La Pobla Claramunt CF 2 - 1 Vilanova Cami CF
25/10 Ateneu P B Igualadí SEF 0 - 2 Masquefa FC
26/10 Fatima FC 1 - 0 Rebrot UD
26/10 San Mauro UD "B" 2 - 1 Tous UE
26/10 Jorba UD 12 - 1 La Torre Claramunt UE
26/10 La Llacuna CF 2 - 2 Pª Ma .Tossa Montbui CF
Jornada 7
02/11 Jorba UD 0 - 4 La Llacuna CF
01/11 Pª Ma .Tossa Montbui CF 1 - 0 La Paz CF
01/11 Capellades CF 1 - 1 Hostalets Pierola CF
01/11 Cabrera Anoia CE 0 - 6 La Pobla Claramunt CF
01/11 Vilanova Cami CF 2 - 1 Ateneu P B Igualadí SEF
02/11 Masquefa FC 1 - 3 Fatima FC
01/11 Rebrot UD 0 - 8 San Mauro UD "B"
01/11 La Torre Claramunt UE 2 - 3 Tous UE
Jornada 8
09/11 La Llacuna CF 9 - 0 La Torre Claramunt UE
08/11 La Paz CF 4 - 1 Jorba UD
09/11 Hostalets Pierola CF 1 - 1 Pª Ma .Tossa Montbui CF
09/11 La Pobla Claramunt CF 2 - 3 Capellades CF
08/11 Ateneu P B Igualadí SEF 7 - 1 Cabrera Anoia CE
09/11 Fatima FC 3 - 0 Vilanova Cami CF
09/11 San Mauro UD "B" 2 - 1 Masquefa FC
09/11 Tous UE 3 - 2 Rebrot UD
Jornada 9
16/11 La Llacuna CF 3 - 0 La Paz CF
16/11 Jorba UD 1 - 2 Hostalets Pierola CF
15/11 Pª Ma .Tossa Montbui CF 0 - 3 La Pobla Claramunt CF
16/11 Capellades CF 1 - 1 Ateneu P B Igualadí SEF
15/11 Cabrera Anoia CE 1 - 6 Fatima FC
15/11 Vilanova Cami CF 1 - 3 San Mauro UD "B"
16/11 Masquefa FC 1 - 1 Tous UE
15/11 La Torre Claramunt UE 0 - 7 Rebrot UD
Jornada 10
22/11 La Paz CF 5 - 1 La Torre Claramunt UE
22/11 Hostalets Pierola CF 1 - 1 La Llacuna CF
23/11 La Pobla Claramunt CF 6 - 1 Jorba UD
22/11 Ateneu P B Igualadí SEF 1 - 0 Pª Ma .Tossa Montbui CF
23/11 Fatima FC 2 - 0 Capellades CF
22/11 San Mauro UD "B" 6 - 1 Cabrera Anoia CE
23/11 Tous UE 3 - 2 Vilanova Cami CF
22/11 Rebrot UD 1 - 4 Masquefa FC
Jornada 11
29/11 La Paz CF 2 - 0 Hostalets Pierola CF
04/01 La Llacuna CF 1 - 3 La Pobla Claramunt CF
23/12 Jorba UD 0 - 4 Ateneu P B Igualadí SEF
29/11 Pª Ma .Tossa Montbui CF 1 - 2 Fatima FC
29/11 Capellades CF 1 - 2 San Mauro UD "B"
29/11 Cabrera Anoia CE 2 - 2 Tous UE
29/11 Vilanova Cami CF 0 - 1 Rebrot UD
18/12 La Torre Claramunt UE 0 - 4 Masquefa FC
Jornada 12
13/12 Hostalets Pierola CF 4 - 0 La Torre Claramunt UE
14/12 La Pobla Claramunt CF 5 - 1 La Paz CF
13/12 Ateneu P B Igualadí SEF 3 - 0 La Llacuna CF
14/12 Fatima FC 1 - 0 Jorba UD
14/12 San Mauro UD "B" 0 - 1 Pª Ma .Tossa Montbui CF
14/12 Tous UE 3 - 2 Capellades CF
13/12 Rebrot UD 2 - 2 Cabrera Anoia CE
14/12 Masquefa FC 0 - 0 Vilanova Cami CF
Jornada 13
20/12 Hostalets Pierola CF 1 - 0 La Pobla Claramunt CF
20/12 La Paz CF 0 - 7 Ateneu P B Igualadí SEF
21/12 La Llacuna CF 0 - 2 Fatima FC
21/12 Jorba UD 1 - 5 San Mauro UD "B"
20/12 Pª Ma .Tossa Montbui CF 3 - 2 Tous UE
20/12 Capellades CF 2 - 0 Rebrot UD
20/12 Cabrera Anoia CE 0 - 8 Masquefa FC
20/12 La Torre Claramunt UE 0 - 3 Vilanova Cami CF
Jornada 14
10/01 La Torre Claramunt UE 2 - 7 La Pobla Claramunt CF
10/01 Ateneu P B Igualadí SEF 0 - 4 Hostalets Pierola CF
11/01 Fatima FC 6 - 0 La Paz CF
11/01 San Mauro UD "B" 4 - 1 La Llacuna CF
11/01 Tous UE 1 - 0 Jorba UD
10/01 Rebrot UD 1 - 10 Pª Ma .Tossa Montbui CF
11/01 Masquefa FC 5 - 0 Capellades CF
10/01 Vilanova Cami CF 1 - 1 Cabrera Anoia CE
Jornada 15
18/01 La Pobla Claramunt CF 5 - 0 Ateneu P B Igualadí SEF
17/01 Hostalets Pierola CF 2 - 4 Fatima FC
17/01 La Paz CF 1 - 2 San Mauro UD "B"
18/01 La Llacuna CF 1 - 0 Tous UE
18/01 Jorba UD 2 - 2 Rebrot UD
17/01 Pª Ma .Tossa Montbui CF 2 - 0 Masquefa FC
17/01 Capellades CF 0 - 0 Vilanova Cami CF
17/01 Cabrera Anoia CE 4 - 0 La Torre Claramunt UE
Jornada 16
24/01 Capellades CF 3 - 3 Cabrera Anoia CE
24/01 Pª Ma .Tossa Montbui CF 4 - 0 Vilanova Cami CF
25/01 Jorba UD 0 - 1 Masquefa FC
25/01 La Llacuna CF 3 - 2 Rebrot UD
24/01 La Paz CF 0 - 3 Tous UE
24/01 Hostalets Pierola CF 1 - 2 San Mauro UD "B"
25/01 La Pobla Claramunt CF 2 - 1 Fatima FC
24/01 Ateneu P B Igualadí SEF 2 - 0 La Torre Claramunt UE
Jornada 17
31/01 La Torre Claramunt UE 0 - 1 Capellades CF
31/01 Cabrera Anoia CE 2 - 3 Pª Ma .Tossa Montbui CF
31/01 Vilanova Cami CF 2 - 2 Jorba UD
01/02 Masquefa FC 3 - 2 La Llacuna CF
31/01 Rebrot UD 3 - 1 La Paz CF
01/02 Tous UE 2 - 3 Hostalets Pierola CF
01/02 San Mauro UD "B" 2 - 3 La Pobla Claramunt CF
01/02 Fatima FC 3 - 1 Ateneu P B Igualadí SEF
Jornada 18
07/02 Pª Ma .Tossa Montbui CF 1 - 0 Capellades CF
08/02 Jorba UD 2 - 1 Cabrera Anoia CE
10/03 La Llacuna CF 1 - 0 Vilanova Cami CF
07/02 La Paz CF 0 - 4 Masquefa FC
07/02 Hostalets Pierola CF 5 - 1 Rebrot UD
08/02 La Pobla Claramunt CF 4 - 0 Tous UE
07/02 Ateneu P B Igualadí SEF 3 - 3 San Mauro UD "B"
08/02 Fatima FC 6 - 0 La Torre Claramunt UE
Jornada 19
21/02 La Torre Claramunt UE 1 - 8 Pª Ma .Tossa Montbui CF
21/02 Capellades CF 5 - 0 Jorba UD
21/02 Cabrera Anoia CE 4 - 1 La Llacuna CF
24/03 Vilanova Cami CF 1 - 2 La Paz CF
22/02 Masquefa FC 2 - 0 Hostalets Pierola CF
21/02 Rebrot UD 2 - 3 La Pobla Claramunt CF
22/02 Tous UE 1 - 4 Ateneu P B Igualadí SEF
22/02 San Mauro UD "B" 0 - 1 Fatima FC
Jornada 20
01/03 Jorba UD 1 - 5 Pª Ma .Tossa Montbui CF
01/03 La Llacuna CF 2 - 2 Capellades CF
28/02 La Paz CF 0 - 2 Cabrera Anoia CE
28/02 Hostalets Pierola CF 6 - 1 Vilanova Cami CF
01/03 La Pobla Claramunt CF 2 - 3 Masquefa FC
28/02 Ateneu P B Igualadí SEF 1 - 3 Rebrot UD
01/03 Fatima FC 4 - 2 Tous UE
28/02 San Mauro UD "B" 2 - 2 La Torre Claramunt UE
Jornada 21
07/03 La Torre Claramunt UE 0 - 1 Jorba UD
07/03 Pª Ma .Tossa Montbui CF 6 - 1 La Llacuna CF
07/03 Capellades CF 5 - 1 La Paz CF
07/03 Cabrera Anoia CE 1 - 3 Hostalets Pierola CF
07/03 Vilanova Cami CF 1 - 3 La Pobla Claramunt CF
08/03 Masquefa FC 1 - 1 Ateneu P B Igualadí SEF
07/03 Rebrot UD 0 - 3 Fatima FC
08/03 Tous UE 1 - 5 San Mauro UD "B"
Jornada 22
15/03 La Llacuna CF 4 - 1 Jorba UD
14/03 La Paz CF 2 - 8 Pª Ma .Tossa Montbui CF
14/03 Hostalets Pierola CF 2 - 3 Capellades CF
15/03 La Pobla Claramunt CF 3 - 0 Cabrera Anoia CE
14/03 Ateneu P B Igualadí SEF 7 - 3 Vilanova Cami CF
15/03 Fatima FC 1 - 2 Masquefa FC
15/03 San Mauro UD "B" 3 - 1 Rebrot UD
15/03 Tous UE 1 - 2 La Torre Claramunt UE
Jornada 23
14/04 La Torre Claramunt UE 0 - 1 La Llacuna CF
22/03 Jorba UD 2 - 3 La Paz CF
21/03 Pª Ma .Tossa Montbui CF 1 - 0 Hostalets Pierola CF
21/03 Capellades CF 0 - 1 La Pobla Claramunt CF
21/03 Cabrera Anoia CE 0 - 3 Ateneu P B Igualadí SEF
21/03 Vilanova Cami CF 1 - 3 Fatima FC
22/03 Masquefa FC 4 - 1 San Mauro UD "B"
21/03 Rebrot UD 1 - 2 Tous UE
Jornada 24
28/03 La Paz CF 1 - 0 La Llacuna CF
28/03 Hostalets Pierola CF 5 - 1 Jorba UD
29/03 La Pobla Claramunt CF 0 - 2 Pª Ma .Tossa Montbui CF
28/03 Ateneu P B Igualadí SEF 2 - 0 Capellades CF
29/03 Fatima FC 7 - 0 Cabrera Anoia CE
29/04 San Mauro UD "B" - Vilanova Cami CF
29/03 Tous UE 0 - 2 Masquefa FC
28/03 Rebrot UD 3 - 0 La Torre Claramunt UE
Jornada 25
11/04 La Torre Claramunt UE 0 - 1 La Paz CF
12/04 La Llacuna CF 0 - 0 Hostalets Pierola CF
12/04 Jorba UD 2 - 3 La Pobla Claramunt CF
11/04 Pª Ma .Tossa Montbui CF 3 - 2 Ateneu P B Igualadí SEF
11/04 Capellades CF 0 - 4 Fatima FC
11/04 Cabrera Anoia CE 0 - 2 San Mauro UD "B"
11/04 Vilanova Cami CF 4 - 2 Tous UE
12/04 Masquefa FC 5 - 0 Rebrot UD
Jornada 26
18/04 Hostalets Pierola CF 3 - 1 La Paz CF
19/04 La Pobla Claramunt CF 3 - 0 La Llacuna CF
18/04 Ateneu P B Igualadí SEF 9 - 0 Jorba UD
19/04 Fatima FC 1 - 1 Pª Ma .Tossa Montbui CF
18/04 San Mauro UD "B" 4 - 2 Capellades CF
19/04 Tous UE 3 - 1 Cabrera Anoia CE
18/04 Rebrot UD 3 - 4 Vilanova Cami CF
19/04 Masquefa FC 7 - 0 La Torre Claramunt UE
Jornada 27
25/04 La Torre Claramunt UE - Hostalets Pierola CF
25/04 La Paz CF - La Pobla Claramunt CF
26/04 La Llacuna CF - Ateneu P B Igualadí SEF
26/04 Jorba UD - Fatima FC
26/04 Pª Ma .Tossa Montbui CF - San Mauro UD "B"
25/04 Capellades CF - Tous UE
25/04 Cabrera Anoia CE - Rebrot UD
25/04 Vilanova Cami CF - Masquefa FC
Jornada 28
03/05 La Pobla Claramunt CF - Hostalets Pierola CF
03/05 Ateneu P B Igualadí SEF - La Paz CF
03/05 Fatima FC - La Llacuna CF
03/05 San Mauro UD "B" - Jorba UD
03/05 Tous UE - Pª Ma .Tossa Montbui CF
03/05 Rebrot UD - Capellades CF
03/05 Masquefa FC - Cabrera Anoia CE
03/05 Vilanova Cami CF - La Torre Claramunt UE
Jornada 29
10/05 La Pobla Claramunt CF - La Torre Claramunt UE
10/05 Hostalets Pierola CF - Ateneu P B Igualadí SEF
10/05 La Paz CF - Fatima FC
10/05 La Llacuna CF - San Mauro UD "B"
10/05 Jorba UD - Tous UE
10/05 Pª Ma .Tossa Montbui CF - Rebrot UD
10/05 Capellades CF - Masquefa FC
10/05 Cabrera Anoia CE - Vilanova Cami CF
Jornada 30
17/05 Ateneu P B Igualadí SEF - La Pobla Claramunt CF
17/05 Fatima FC - Hostalets Pierola CF
17/05 San Mauro UD "B" - La Paz CF
17/05 Tous UE - La Llacuna CF
17/05 Rebrot UD - Jorba UD
17/05 Masquefa FC - Pª Ma .Tossa Montbui CF
17/05 Vilanova Cami CF - Capellades CF
17/05 La Torre Claramunt UE - Cabrera Anoia CE
iCompetición 2013 - Aviso legal - Esta página se ha generado en 0.0162 segundos